0542 410 24 46 0552 588 30 85
·
info@eyubogluhukuk.com.tr
·
Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
Hakkımızda,

Eyüboğlu Hukuk Bürosu; 2001 yılında Av. Fikret EYÜBOĞLU tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Özellikle Bankacılık , İcra Hukuku , İcra ve İflas Takipleri alanında çalışmakta olup banka ve kurum avukatlık hizmetlerini 2001 yılından beri sürdürmektedir.

Eyüboğlu Hukuk Bürosu; alanlarında uzman avukat ve personellerden oluşan kadrosu ile birlikte müvekkillerine hizmet vermektedir. Büromuz, sürekli yenilenen ve gelişmekte olan bankacılık ve finans mevzuatının takibini yaparak, bu alanlarda faaliyet gösteren müvekkil şirketlere, hukuki danışmanlık ve temsil hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca büromuz, hizmetlerini müvekkillerimizin günümüz değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeyi , yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

 

EYÜBOĞLU HUKUK BÜROSU

Av. Fikret EYÜBOĞLU
11

bizim felsefemiz

Hukuk felsefesine duyulan ihtiyacı anlamlandırmak veya gözler önüne sermek için, hukukun alışılagelmiş kurumsal-normatif yapısı veya görünümü, yani hukuk bilimi ve pratiği ile içerdiği ilke, kavram ve değerler üzerine refleksiyonları kapsayan hukuk felsefesi arasında daha sonra birleştirmek üzere ayrım yapmak gerek. Hukuka dair algı, ilk ve sorgulanmamış bir bakışla, sırasıyla anayasa-yasalar-mahkeme-suç-ceza gibi somut hukuksal metin, uygulama ve kavramlarla sınırlıdır. Bu sıralamada anayasa ve yasalar devletleri oluşturan toplum sözleşmelerini, bireysel-kolektif hak ve özgürlüklerin tanımlarını, mahkeme, suç ve ceza kavramları ise hak ve özgürlüklerin çatışmasından veya ihlalinden doğan durumları ve yaptırımları işaret ederler

11

Prensibimiz

 Amacımız,hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde, müvekkillerimizi ve Türk hukukunu, yurtiçinde ve yurtdışında en iyi şekilde temsil etmek; hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle, hukuki ilişkiler kurulurken ve devamında ortaya çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturmaktır. Müvekkillerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müvekkillerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız. Gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili sonuç ve gelişmeler müvekkillere açıkça iletilir. Müvekkillerimizin, çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz. Müvekkillerimizin tüm faaliyetlerine ve özeline ilişkin gizli bilgileri koruruz

11

Başarının Anahtarı

Kendisini geliştirmede kişinin kendisini, ekonomik yönden veya mevki makam yönünden daha önce olduğundan daha iyi bir noktaya getirebilmesi mi başarıdır? Yoksa kendisini ahlaki, manevi ve psikolojik yönden öncesine göre daha iyi bir noktaya taşıyabilmesi mi?

Call Now Button